Wydawnictwo Felico

Specjalizujemy się w kreacji materiałów edukacyjnych dla najmłodszych. Jako wydawnictwo stawiamy na rozwój i edukację, nieustannie śledzimy rynek i odpowiadamy na jego zapotrzebowania, aby Twoje dziecko poprzez zabawę w jak najlepszy sposób ćwiczyło wyobraźnię, percepcję oraz spostrzegawczość stawiając tym samym pewny grunt pod dalsze przyswajanie wiedzy.
Nasze produkty powstają we współpracy z wykwalifikowanymi pedagogami w konsultacji z placówkami dydaktycznymi, co znacząco wpływa na wartość edukacyjną naszych zabawek.
W proces powstawania naszych zabawek zaangażowani są ludzie znający i przede wszystkim kochający dzieci. Zabawki projektujemy dla dzieci i z myślą o nich.
Wszystkie materiały produkujemy na certyfikowanych materiałach zgodnych z wymaganiami CE.
Naszym wspólnym celem jest krzewienie edukacji i pobudzanie rozwoju Twojego dziecka już od najmłodszych lat poprzez świetną zabawę, uwydatniając przy tym jego najmocniejsze strony i talenty.
Twórcze podejście i obserwacja dziecięcych gustów pozwalają sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.
Nasze motto to chęć przyłożenia chociaż malutkiej cegiełki do przyszłych sukcesów najmłodszych, bo to oni stanowią naszą wspólną przyszłość!

Napisali o nas

Mam wielką przyjemność polecenia nowości na naszym rynku. Jest to seria zabawek wykonanych przez Wydawnictwo Felico, w oparciu o licencję TVP ABC na lubiany i emitowany od wielu lat program TVP ABC "Domisie", którego jestem scenografem.

Mam nadzieje, że zaprojektowane we współpracy z Wydawnictwem Felico zabawki z moimi ilustracjami sprawią radość dzieciom wprowadzając je w Domisiową krainę.

Maria Albin,

autorka scenografii „Domisiów”

TVP ABC

Partnerzy

TVP ABCkubus logo

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami listownie, telefonicznie, mailowo:

Adres:
Felico Sp. z o.o.
ul. Kadłubek 43
32 - 500 Chrzanów
Tel.:
32 624 00 40
508 387 918
e-mail:
wydawnictwo@felico.pl
biuro@felico.pl
Dane do faktury:
Felico Sp. z o.o.
ul. Orkana 21/1
32 - 500 Chrzanów
NIP: 628-226-47-52

 

lub przez formularz kontaktowy: